| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Black, Black/Gold, White, White/Gold |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 5,5W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 650lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com