| Fabricante | LZF |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Wood, Nickel Metal |
| Cores | Natural Cherry, Natural Beech, Ivory White, Yellow, Orange, Red, Grey, Sea Blue, Pale Rose, Blue. |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Satin Acrylic |
| Potência | 12W |
| IP | IP20 |
| CCT | 3000K |
| Fluxo luminoso | 960lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable – 0-10V/DALI |
| Driver incluído | Yes |
Battery-powered portable lamp
It includes two leather straps in brown and black.
Design – Estudi⎨H⎬ac
LED floor lamp.
Swivel temples.
Switch included.
Floor lamp
Colors Blue, Black
LED 16x1W 350mA / 1600lm / 2700 k; Dimmable
Dimensions
rings Ø 60/50/40 cm,
base 35×20 cm,
Height 220 cm

For +info contact us for info@sullamp.com