| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium, Polyacrylic Paint, Metal, Steel |
| Cores | Black, White, Bronze, Matte Brass, Titanium |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 9W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 972lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Design – Nahtrang Studio.
LED wall lamp.
Satin glass diffuser.
Design – Nahtrang Studio.
Illuminated LED mirror.
Ideal for use in bathrooms.
IP44 degree of protection.
Design – Nahtrang Studio.
Illuminated LED mirror.
IP44 degree of protection.
Design – Ferrucio Laviani
LED wall lamp.
Light shade: Warm white (2700K).
Wall/ceiling lamp with switch included
For +info contact us for info@sullamp.com