| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Steel |
| Cores | Raw Metal |
| Opticas | N/A |
| Difusor | N/A |
| Potência | 10W |
| IP | IP44 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 550lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Made of Technopolymer and polycarbonate diffuser.
Light shade: 3000K.
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and silicone diffuser.
Light shade: 3000K.
Aluminium, double lacquering and polyester abutment
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º.
Aluminium double thermal lacquering pillar for polyester
IP66 degree of protection
Light emission 180º