| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Dark Grey, Corten, Dark Green |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Glass |
| Potência | 6,8W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 715lm |
| Controlo de fluxo | ON/OFF |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Made of aluminum and tempered glass diffuser.
Light shade: 3000K.
Design – Jordi Vilardell & Meritxell Vidal
LED outdoor lamp.
With dual function that can be used as a bench or table.
Light emission to the floor creating a very pleasant environment.
For +info contact us for info@sullamp.com
Aluminum body painted with polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection
PMMA diffuser with UV protection
6060 aluminum body painted with double layer polyester thermo-lacquering and pre-treatment surface protection