| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Polyethylene |
| Cores | White, Black, Stone Grey |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Methacrylate |
| Potência | 28,7W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 3446lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com