| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Dark Grey, Corten, Dark Green, Antique Brass |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Polycarbonate |
| Potência | 3,5W |
| IP | IP65 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 640lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Outdoor LED lamp.
Made of Technopolymer and polycarbonate diffuser.
Light shade: 3000K.
Aluminium pillar, double polyester thermo-lacquering
Degree of protection: IP66.
Light emission: 180º
Aluminium double thermal lacquering pillar for polyester
IP66 degree of protection
Light emission 180º