| Fabricante | Flos |
| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Aluminium |
| Cores | Dark Green, White, Matte Blue, Black |
| Opticas | N/A |
| Difusor | PMMA |
| Potência | 9W |
| IP | IP20 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 347lm |
| Controlo de fluxo | Dimmable |
| Driver incluído | Yes |
Battery-powered portable lamp
Note: Gold color is only available for indoor lamp