| Tipo lâmpada | Led |
| Corpo | Polyacrylic Paint, Metal, Aluminium |
| Cores | White, Black, Matte Brass, Bronze |
| Opticas | N/A |
| Difusor | Frosted Glass |
| Potência | 10W/15W |
| IP | IP40 |
| CCT | 2700K |
| Fluxo luminoso | 595lm/956lm |
| Controlo de fluxo | ON-OFF |
| Driver incluído | Yes |
Optional laser-cut signage
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com
Wall/ceiling lamp
For +info contact us for info@sullamp.com
Ceiling lamp
Materials Aluminum, polycarbonate
Colors White, Black
LED 11 W 1162 lm 3000 K
Dimensions

For +info contact us for info@sullamp.com